Meble Decora mogą być nowoczesne lub klasycznie eleganckie, tradycyjne lub odważne i nowatorskie, ale zawsze dokładnie takie, jak chcesz.

Decora to nie tylko bogactwo wariantów kolorystycznych i praktyczność zastosowanych rozwiązań. To również subtelne elementy wykończeniowe i jakość użytych podczas produkcji materiałów. Każde meble, niezależnie od ich przeznaczenia, powstają z myślą o maksymalnie efektywnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Meble wykonywane są z wysokiej jakości materiałów drewnopodobnych, płytlaminowanych, płyt MDF i HDF. Ich dopełnieniem są elementy z aluminium, szkła, dodatkowe oświetlenia halogenowe, otwory na okablowanie lub dyskretne gniazdka sieciowe. Dla większego komfortu możliwe jest zastosowanie samodomykających zawiasów i prowadnic.

Decora Meble jako priorytet stawia wieloletnią dobrą prezencję mebli, dlatego też są one produkowane wyłącznie z komponentów o wysokiej trwałości. Przejawia się to odpornością na działanie czynników zewnętrznych takich jak np. zarysowania powierzchni, ścieranie lub oddziaływanie płynów. Gwarantuje to nie tylko piękny wygląd, ale również świetne parametry użytkowe.

Decora Meble. Swoboda życia w uporządkowanej przestrzeni.